Volba

Uvnitř knihy najdete vše, co potřebujete vědět o šťastném a naplněném životě. Přečtěte si i vy bestseller, který může změnit život jednotlivce i celé společnosti!

Do dnešního dne prodáno 20,000výtisků

Od ledna 2018 je Volba neustále mezi 20. nejprodávanějšími knihami na českém internetu. V říjnu 2018 vyšla celosvětově.

Strhující příběh

Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní.

Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem.

To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále.


Aktuální poselství

Silné emoce

Hluboké myšlenky


Kniha Volba je úžasná, přečetla jsem ji prakticky jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout, mohu jen doporučit... Je zasazená do dnešní doby a budete překvapeni, jak moc vás osloví.

 • Jak žít šťastný a naplněný život?
 • Proč jsme přestali naslouchat jeden druhému?
 • Bude se současná situace dál zhoršovat?
 • Kolik nám zbývá času?
 • Může jeden člověk změnit svět?

O knize

 • Prolínají se v ní prvky duchovní literatury, sci-fi, detektivky i milostného románu.
 • Je v ní shrnuto vše podstatné z literatury zaměřené na osobní rozvoj.
 • Popisuje život obyčejného člověka, který vykoná neobyčejné věci.
 • Ukazuje, kam se vyvine současná situace, pokud se jako lidstvo nezměníme.
 • Příběh v sobě nese silné poselství, které může změnit život jednotlivce i celé společnosti.
 • V říjnu 2018 vyšla kniha celosvětově a pracuje se na jejím překladu do dalších jazyků

Ukázka knihy

Volba je kniha, kterou nemůžete přestat číst. Hltáte stránku po stránce. Je až děsivě aktuální, vyvolává spoustu emocí a má neuvěřitelnou hloubku. Přiznávám, že jsem brečela při prvních deseti minutách čtení.

Rozhovor s autorem

„Nenechme si nic diktovat společností. Klíčem k harmonii je rozšířit vlastní vědomí,“ říká spisovatel Jakub Trpiš

Čtěte více

Jakub Trpiš
Autor knihy Volba

6 a 1 recenze o knize

Každá volba má svůj dopad

Přečtěte si ji. Ne proto, že to bude to nejlepší, co jste kdy četli nebo proto, že by vám změnila život. Ale protože vám může ukázat, že nemusíte žít život, který vám nevyhovuje. Že i jeden člověk může ovlivnit životy druhých.

Nakrivo
Knižní blog

Je to vaše Volba. Doporučuji přečíst

Kniha Volba v sobě nese jasné poselství a právě TEĎ je ta nejvhodnější doba, aby každý z nás toto poselství objevil a naplnil. Jen na vás záleží, zda to uděláte.

Mezi námi
Magazín pro mladé

Terapeut Kohl, v žádné knize jsem neviděla většího podivína

Kniha by se mohla líbit i čtenářům, co nemají zrovna dobré období. V knize najdete humor i napětí, motivaci a drama.

Pohoda lahoda
Knižní blog

Jako by už překročila sebe sama a svým způsobem ožila

Volbu nemůžeme tak úplně číst jen jako lineární příběh: je psychologickým vstupem, nebo lépe řečeno jakýmsi naším nevtíravým pomocníkem k pochopení vnitřních pochodů, mezilidských vztahů a souvislosti vlastní psyché s externím světem – jak vnímáme svět? Jsme v něm šťastní? Je plný problémů a překážek? Vstáváme ráno s úsměvem, nebo naštvaní, že zase míříme do stejného stereotypního dne, do práce, od které jsme dříve očekávali něco jiného… Co vlastně chceme od života? A proč to tak není?

Superrodina
Knižní blog

Kniha je plná duchovního poselství

Většina z nás se snaží něco dokázat, za něčím se ženeme a zapomínáme se radovat z všedních obyčejných maličkostí. Život nám proteče mezi prsty a když se po letech otočíme, zjistíme, že to hlavní jsme promeškali. Jsem ráda, že existují knihy, které nás učí, že můžeme žít plnohodnotný život.

Slávka Čubanová
Knižní blog

Kniha o tom, co je a není důležité

Po přečtení této knihy získáváte mnoho pohledů na mnoho věcí a vlastně pak už jen záleží na vás, jestli je pochopíte správně a nebo jestli je vůbec budete chtít pochopit.

Michaela Rubášová
Knižní blog

Kniha, která vás donutí zamyslet se nad budoucností

Pokud rádi čtete knihy Paula Coelha, mohla by se vám Volba líbit. Po knize by určitě měli sáhnout všichni ti, kteří se zajímají o duchovno a kterým není budoucnost světa lhostejná.

Jitka Holčáková
Student Point

Četli jste knihu?
Co na Volbu říkáte?
Napište mi
info@knihavolba.cz

Co o knize řekli

Prečítala som už veľa kníh - od Moc prítomného okamžiku, Sila, Tajomstvo, ... a v Jakubovej knihe objavujem z „každého rožka troška“ – vžila som sa do toho ako a čo postavy prežívajú od ega, lásky, smútku aj hnevu, a vždy sa teším na ďalšiu kapitolu. Čítaním tejto knihy si pomaly spomínam, čo som sa v živote sama naučila. Autor knihu píše veľmi krásne, vkladá do toho veľa emócii, ďakujem.

Eva Beňová Eva Beňová

Něco tak skvělého jsem dlouho nečetl. Knihu jsem přečetl jedním dechem. Okamžitě jsem nad světem začal přemýšlet jinak a uvědomil jsem si, že je pro co žít a měli bychom si vážit toho, co máme. :) Jakub Trpiš je skvělý spisovatel a přeji mu mnoho úspěchů.

Lukáš Řeháček Lukáš Řeháček

Knihu som prečítala na jedno nadýchnutie. Krásna myšlienka, ktorá sa pomaly, ale isto začína približovať realite. Určite stojí za prečítanie a zamyslenie sa nad sebou. Fascinuje ma, že tak mladý človek, ako bol Jakub, keď knihu písal, dokáže mať tak správne názory na psychiku človeka. Vrelo odporúčam!

Nina Špániková Nina Špániková

Ze začátku mě Volba tolik nebavila, jenže pak se děj rozjel a já se nestačil divit. Hodně mě dostalo to emotivní zakončení. Četl jsem i druhou knihu autora a ta se mi líbila ještě více.

František Ondraško František Ondraško

Jsou knížky, které si s nadšením přečteme jednou, dvakrát…, vracíme se k nim nejen jako ke knihám, ale jejich úryvky, věty, myšlenky či příběhy se nám promítají v hlavě jako film. Můžeme je zastavit, posunout, pozměnit, asociovat s vlastními zážitky, zkušenostmi, nechat je žít v další nové dimenzi: ve své hlavě, ve svém životě. Podle mého názoru je to pro knihu jako takovou to nejlepší. Jako by už překročila sebe sama a svým způsobem ožila. Mám samozřejmě také několik takových nejoblíbenějších, ke kterým se ráda vracím a o které bych nerada přišla. Jednou z nich je Volba Jakuba Trpiše

Martina Boučková Martina Boučková

Objednejte si Volbu

Osobní věnování
30 denní garance vrácení peněz
Poštovné je zdarma
Kniha Volba CHCI KNIHU

349 Kč

Kniha Volba CHCI AUDIOKNIHU

299 Kč

Kniha Volba CHCI E-KNIHU

199 Kč

Knihu vám odešlu do 24 hodin a nezapomeňte, poštovné je na mě!
216 stran - ISBN: 978-80-907346-0-9 - Pevná vazba - Rok vydání: 2018

Články autora knihy

7 rad, jak si během karantény udržet klidnou mysl

1. Nemůžete za to Možná to zní zvláštně, ale mnoho lidí se začne obviňovat. Hádají se doma s manželkou, protože mají malý byt, kde musí oba trávit většinu…

pokračovat ve čtení

Jak být šťastný?

Žijeme totiž v nesmírné náročné době – době plné velkých očekávání. Očekáváme finanční svobodu, vždy fungující vztahy a 100% zdraví a krásu. K takovému životu…

pokračovat ve čtení

Vnitřní dítě

Je nesmírně důležitou součástí naplněného života. Bez něho vlastně ani nemůžeme být šťastní. Můžeme přemýšlet, že máme vše, co jsme od života chtěli, ale…

pokračovat ve čtení

Jak dělat správná rozhodnutí?

Existují tři základní nástroje, pomocí kterých se rozhodujeme – rozum, emoce a intuice. Je jasné, že při emočním výbuchu bychom důležité věci rozhodovat neměli…

pokračovat ve čtení

Jak být atraktivní?

Možná vás napadne, že vnější krása nic neznamená, že důležitá je především ta vnitřní a v tom s vámi naprosto souhlasím. Jenže lidé kupují očima, proto jsou…

pokračovat ve čtení

Závislost na druhé osobě

Moje dobrá kamarádka je závislá na svém příteli. Chová se k ní naprosto hrozně, vůbec ji nerespektuje a pouze ji využívá. Pokaždé když se o tom spolu bavím,…

pokračovat ve čtení

Čtyři nejdůležitější věci v životě

1. Povolání Každý se potřebuje v něčem realizovat. Nemusí to být vyloženě práce v tom smyslu, v jakém se o ní běžné mluví. Může to být placená činnost nebo i…

pokračovat ve čtení

Jak mít ideální partnerský vztah?

Co od vztahu očekáváte? Většina z nás totiž ani neví, co od vztahu očekává, natož abychom dokázali posoudit, jestli se nám naše přání plní. To, jak lásku vidí…

pokračovat ve čtení

Zobrazit další články